Ақтөбе қалалық білім бөлімі бойынша
БҰЙРЫҚ
Ақтөбе қаласы № 293 «23» 05 2007ж
«Сыңғырла, соңғы қоңырау »
атты мерекелік іс-шараға қатысу туралы
Ақтөбе қаласының әкімдігі мен қалалық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің 2007 жылғы 15 .05 жоспары негізінде
б ұ й ы р а м ы н :
1. Мектеп директорлары мен мектептен тыс мекеме басшыларына: №2 АОМ (Пак Р.А.), №6 ОМ (Жанғалиева Ш.С.), №11 АОМ (Бочкова Л.В.), №16 ОМ (Власова Г.П.), №20 ОМЛ (Балябина М.Х.), №23 ОМЛ (Баймұқашева Н.Ш.), №24 ОМ (Қыстаубаева С.Ә.), №26 ОМ (Мұхамбетова Ж.Ж.), №34 ОМ (Қорғанбаев А.С.), №36 ОМ (Ахметова Ш.О.), №47 АОМ (Бекниязова А.Қ.), №52 НМ (Ілиясов А.Қ.), ҚОС (Құрманбаева С.А.), ҚБжЖШО (Шалқарова Б.Д.), Қазанғап ат. ӨМ (Аймағамбетова С.С.) 2007ж. 25 мамыр күні сағат 11.30-15.00-ге дейін Орталық стадиондағы және А. Пушкин саябағында өтетін іс-шаралардың бағдарламасы сапалы ұйымдастырылсын. (Оқушылардың тізімі №1қосымшаға жалғанады)
2. Оқушыларды іс-шараға қатыстыру және өмірі мен қауіпсіздігіне жауап беру №26 ОМ директордың тәрбие жұмысы орынбасары Э.В. Ахмадуллинаға, №16 ОМ директордың тәрбие жұмысы орынбасары Н.А. Дякинаға және Т.Т. Нисановаға, №36 ОМ 2в сыныбының жетекшісі А. Абдикаримоваға, музыка пәнінің мұғалімі Н. Иманалинаға, би жетекшісі А. Дүйсековаға, №34 ОМ 3а сыныбының жетекшісі С. Сәрсенғалиеваға, 5а сыныбының жетекшісі А. Сабанбаеваға, 6ә сыныбының жетекшісі Ж. Өтеғалиеваға, №52 НМ мұғалімдер Ғ. Джумағанбетоваға және Д. Тажбаеваға, №6 ОМ мұғалім Д. Базарбайқызына, №11 АОМ мұғалім А.Ж. Доспағамбетоваға, №2 АОМ мұғалім И.Н. Бобрьға, №47 АОМ хореграфия пәнінің мұғалімі А. Жұмабаеваға және класс жетекші Р. Жұмабаеваға, №20 ОМЛ директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары Г.Б. Станиславскаяға, №21 ОМ оқытушы Ж. Ұлықпановаға, №38 ОМ оқытушы Р. Майлышеваға, №23 ОМЛ оқытушы М.А. Мусинаға, Қазанғап ат. ӨМ оқытушы Д.Н. Алданазароваға, ҚБжЖШО әдіскері Г.А. Ауесхановаға, ГДШ Г.В. Байдильдиноваға, В.Н. Палей, К.У. Лұқпановаға, Ю.В. Кадыроваға, К.В. Фроловқа жүктелсін.
-
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Ақтөбе қаласының білім
-
бөлімі бастығының орынбасары Т.Байсынғароваға жүктелсін.
Ақтөбе қаласы
білім бөлімінің бастығы Ә. Көшербаев
Қосымша №1
№26 ОМ
-
Абдиева Диана -№26 ОМ
-
Михайлюк Анна -№26 ОМ
-
Бектимирова Адина -№26 ОМ
-
Вейнгернер Александр -№26 ОМ
-
Вуккерт Влад -№26 ОМ
-
Калимулина Ильмира -№26 ОМ
-
Жармагамбетов Руслан -№26 ОМ
-
Тажниязова Темирлан -№26 ОМ
-
Стрельцов Тимур -№26 ОМ
-
Мажитов Нурсултан -№26 ОМ
-
Муафихова Асель -№26 ОМ
-
Брославец Александр -№26 ОМ
-
Денисенко Анна -№26 ОМ
-
Бримтаева Айгерим -№26 ОМ
-
Медеубаева Аида -№26 ОМ
-
Колякин Владимир -№26 ОМ
-
тажин Александр -№26 ОМ
-
Боканов Дамир -№26 ОМ
-
Айткалиева Мадина -№26 ОМ
№16 ОМ
-
Усова А. -№16 ОМ 7в сынып
-
Хечян В. -№16 ОМ 9в сынып
-
Рябова К. -№16 ОМ 5б сынып
-
Ковалев И. -№16 ОМ 7а сынып
-
Мукашев А. -№16 ОМ 7а сынып
-
Мустафин Д. -№16 ОМ 7а сынып
-
Мухамеджанова К. -№16 ОМ 10б сынып
№36 ОМ
-
Алитурлиева Жанар -№36 ОМ 2в сынып
-
Елеусинова Ару -№36 ОМ 4а сынып
-
Үргіншбаева Айгүл -№36 ОМ 6г сынып
-
Бекбергенов Қайрат -№36 ОМ 6ә сынып
-
Амандықова Ақерке -№36 ОМ 7ә сынып
-
Жақыпова Зарина -№36 ОМ 7а сынып
-
Көптілеуова Әсем -№36 ОМ 7а сынып
-
Елкеева Ақниет -№36 ОМ 7а сынып
-
Манарбекова Әйгерім -№36 ОМ 7а сынып
-
Харисова Айгерім -№36 ОМ 7а сынып
-
Қожабаева Сымбат -№36 ОМ 8а сынып
№34 ОМ
1. Әлібекова Арайлым -№34 ОМ 5а сынып
2. Сұлтанбек Әлия -№34 ОМ 5а сынып
3. Сагиданова Камила -№34 ОМ 5а сынып
4. Құлшанова Камила -№34 ОМ 5а сынып
5. Утеуова Гүлдана -№34 ОМ 5а сынып
6. Құлжан Айгүл -№34 ОМ 5а сынып
7. Нургалиева Мая -№34 ОМ 5а сынып
8. Шаймерденова Жазира -№34 ОМ 5а сынып
9. Сағындық Жұлдыз -№34 ОМ 6а сынып
10.Ниет Мәнер -№34 ОМ 6а сынып
11.Амандық Әйгерім -№34 ОМ 6ә сынып
12.Ким Галина -№34 ОМ 6ә сынып
13.Телягисова Азиза -№34 ОМ 6ә сынып
14.Сарабекова Альбина -№34 ОМ 6ә сынып
15.Меңдібаева Арайлым -№34 ОМ 3а сынып
№52 НМ
1. Әмірина Даяна -№52 НМ 4ә сынып
2. Есалина Айзада -№52 НМ 4ә сынып
3. Бегимова Малика -№52 НМ 4ә сынып
4. Сейталиева Данна -№52 НМ 4ә сынып
5. Шаймарденова Данагүл -№52 НМ 4ә сынып
6. Бидашева Гүлвира -№52 НМ 4ә сынып
7. Чапаева Ажар -№52 НМ 4ә сынып
8. Утегенова Айнұр -№52 НМ 4ә сынып
9. Мұқан Гүлфат -№52 НМ 4ә сынып
10.Емжаева Құралай -№52 НМ 4ә сынып
11.Нағашыбаева Әдемі -№52 НМ 4ә сынып
12.Алпысбаева Нарғыз -№52 НМ 4ә сынып
13.Аганасова Мадина -№52 НМ 4ә сынып
14.Мамедова Арайлым -№52 НМ 4ә сынып
15.Қадыржанов Мирас -№52 НМ 4ә сынып
16.Шүйншалиева Назгүл -№52 НМ 5а сынып
17.Сарсенова Тоқжан -№52 НМ 5а сынып
18.Бисенғалиева Гауһар -№52 НМ 5а сынып
19.Ақжарқын Фариза -№52 НМ 5а сынып
20.Қасымова Ақнұр -№52 НМ 5а сынып
21.Өтепбаева Ару -№52 НМ 5а сынып
22.Сабидуллаев Алихан -№52 НМ 7ә сынып
23.Нағашыбаева Әсел -№52 НМ 7ә сынып
24.Айназарова Әйгерім -№52 НМ 8а сынып
25.Демесинова Әлия -№52 НМ 8а сынып
26.Жолдасбаева Гүлбану -№52 НМ 8а сынып
27.Наубетиярова Гүлім -№52 НМ 8а сынып
28.Әбілғазиева Гүлнұр -№52 НМ 8а сынып
29.Алтаева Айдана -№52 НМ 9ә сынып
№6 ОМ
1. Шүкіров Сағыныш -№6 ОМ 9ә сынып
2. Қонақбаев Нұрсұлтан -№6 ОМ 8ә сынып
3. Тәжіғалиева Ару -№6 ОМ 9а сынып
4. Бердалина Айжан -№6 ОМ 1ә сынып
5. Қайырбаева Жанна -№6 ОМ 6ә сынып
6. Сейтқұлова Динара -№6 ОМ 6ә сынып
7. Олжабаева Назерке -№6 ОМ 6ә сынып
8. Байдырахманова Альбина -№6 ОМ 6ә сынып
9. Есенғазина Дана -№6 ОМ 6ә сынып
10.Жаппасбаева Мадина -№6 ОМ 6ә сынып
№11 АОМ
1. Утеева Дания -№11 АОМ 6а сынып
2. Жакин Мақсат -№11 АОМ 5б сынып
3. Сапарова Айгүл -№11 АОМ 5б сынып
4. Кожевников Александр -№11 АОМ 5б сынып
5. Бекбусинова Алия -№11 АОМ 5г сынып
6. Кайрулла Медет -№11 АОМ 7б сынып
7. Демченко Катя -№11 АОМ 6а сынып
8. Сафин Кадыргали -№11 АОМ 5в сынып
9. Абдисамеков Айдос -№11 АОМ 5в сынып
10.Махамбетжанов Аббаз -№11 АОМ 5в сынып
11.Чернов Василей -№11 АОМ 5в сынып
12.Кожевников Александр -№11 АОМ 5б сынып
13.Айткулова Карина -№11 АОМ 3а сынып
14.Сүлейменов Медет -№11 АОМ 4г сынып
15.Абрамкина Саша -№11 АОМ 4г сынып
16.Бекбусинова Карина -№11 АОМ 4г сынып
17.Жакупов Арман -№11 АОМ 7в сынып
18.Кутлымуратова Жанар -№11 АОМ 8д сынып
№2 АОМ
1. Мухеева А. -№2 АОМ 1в сынып
2. Мендыгалиева Н. -№2 АОМ 1в сынып
3. Абытаев С. -№2 АОМ 3в сынып
4. Дюмаева Л. -№2 АОМ 4б сынып
5. Мессер В. -№2 АОМ 4б сынып
6. Акчурина Р. -№2 АОМ 4б сынып
7. Акимова А. -№2 АОМ 4в сынып
8. Аманжолова Н. -№2 АОМ 4в сынып
9. Утянова А. -№2 АОМ 5в сынып
10.Данышпанова Д. -№2 АОМ 5в сынып
11.Данышпанова А. -№2 АОМ 5в сынып
12.Утянова Н. -№2 АОМ 5в сынып
13.дербина Л. -№2 АОМ 7б сынып
14.Еркосыва К. -№2 АОМ 7а сынып
15.Таргынова К. -№2 АОМ 8д сынып
№47 АОМ
1. Беркалиева Айдана -№47 АОМ 10ә сынып
2. Рахманбергенова Назерке -№47 АОМ 5 сынып
3. Уразалина Гүлжайнар -№47 АОМ 5 сынып
4. Салықова Айнүр -№47 АОМ 5 сынып
5. Құрманғалиева Аида -№47 АОМ 5 сынып
6. Садирова Әйгерім -№47 АОМ 5 сынып
7. Жалғасова Айдана -№47 АОМ 5 сынып
8. Қанымқұлова Мөлдір -№47 АОМ 5 сынып
9. Бақтыгереева Жұлдызай -№47 АОМ 9а сынып
№20 ОМЛ
1. Александрова Н. -№20 ОМЛ ведущий
2. Ахметов В. -№20 ОМЛ ведущий
3. Бектурлиев А. -№20 ОМЛ вокал
4. Жардемгалиев А. -№20 ОМЛ вокал
5. Жаксылыкова Г. -№20 ОМЛ вокал
6. Ратникова К. -№20 ОМЛ вокал
7. Федиско А. -№20 ОМЛ вокал
8. Левченко Э. -№20 ОМЛ вокал
9. Сисенова А. -№20 ОМЛ вокал
№21 ОМ
-
Қазкеева Гүлфара -№21 ОМ
-
Алмағамбетова Санагүл -№21 ОМ
-
Лепесова Жанна -№21 ОМ
№38 ОМ
-
Сейтимова Гаухар -№38 ОМ
-
«Шабыт» би -№38 ОМ
№23 ОМЛ
-
Аманжолова Әйгерім -№23 ОМЛ
-
Деменев Борис -№23 ОМЛ
-
Экзерсис би тобы, «Гүлдер» би -№23 ОМЛ
Қазанғап ат. ӨМ
1. Бегимова Жанар -№21 ОМ
2. Шангереева Дина -№21 ОМ
3. Бурячкова Виктория -№19 ОМ
4. Торокулова Айпери -№16 ОМ
5. Абекенова Мақсат -№21 ОМ
6. Абекенова Инабат -№21 ОМ
7. Елеусіз Ардақ -№21 ОМ
8. Айжарықова Арайлым -№24 ОМ
ҚБжЖШО
1. Боровец София -№11 АОМ 7б сынып
2. Сапарова Гүлназ -№52 НМ 7а сынып
3. Есельбаева Динара -№40 НМ 6б сынып
4. Ларенц Анита -№13 ОМ 7а сынып
5. Пастухова Арина -№11АОМ 4в сынып
6. Солохина Маша -№22 ОМ 5а сынып
7. Абидуллаева Нурия -№18 ОМ 8а сынып
8. Махамбетова Аяулым -№13 ОМ 6г сынып
9. Абдугалиева Салтанат -№11 АОМ 7б сынып
10.Турганова Маншук -№22 ОМ 6в сынып
11.Курманова Жулдыз -№22 ОМ 6а сынып
12.Ерланқызы Жұлдыз -№15 ОМ 8а сынып
13.Чагирова Айнұр -№14 ОМ 8а сынып
14.Азилханова Нұргүл -№6 ОМ 8а сынып
15.Букенов Арман -№11 АОМ 9в сынып
16.Данилевский Стас -№11 АОМ 8а сынып
17.Тілегенова Назерке -№5 ОМ 6а сынып
18.Есенова Гүлжанат -№6 ОМ 6г сынып
19.Қуатова Әйгерім -№50 ОМ 8в сынып
20.Орынова Ғания -ҚҚОМ 6а сынып
ҚОС
-
Маймакова Анар -ҚОС
-
Мукашева Камила -ҚОС
-
Ермагамбетова Асемгүл -ҚОС
-
Жагалова Айзада -ҚОС
-
Медетова Гүлжайнар -ҚОС
-
Мусагалиева Гульсам -ҚОС
-
Уразалина Эльмира -ҚОС
-
Кылосова Олеся -ҚОС
-
Глущак Полина -ҚОС
-
кувандыкова Лаура -ҚОС
-
Даулетова Гаухар -ҚОС
-
Амирешева Актенге -ҚОС
-
Есенжолова Актілек -ҚОС
-
Есетова Гүлжан -ҚОС
-
Сагингалиева Зарина -ҚОС
-
Канатбаева Камила -ҚОС
-
Сакуова Алия -ҚОС
-
Акубаева Балауса -ҚОС
-
Бегимбетова Назкен -ҚОС
-
Гамидова Сюзанна -ҚОС
-
Сарина Милана -ҚОС
-
Примак Карина -ҚОС
-
Абдрахманова Ақбота -ҚОС
-
Альмаханова Назерке -ҚОС
-
Алтынбаева Дариға -ҚОС
-
Кемалова Азель -ҚОС
-
Аникина Екатерина -ҚОС
-
Сагалова Фарида -ҚОС
-
Аяганова Асем -ҚОС
-
Азиев Есенжан -ҚОС
-
Утемуратов Аманжол -ҚОС
-
Досымов Дастан -ҚОС
-
Снопок Алена -ҚОС
-
Снопок Егор -ҚОС
-
Шатковский Артур -ҚОС
-
Михайлюк Анна -ҚОС
-
Кадирбаева Аскар -ҚОС
-
Кужабаева Наргиз -ҚОС
-
Степанько Артур -ҚОС
-
Айткулова Арайлым -ҚОС
-
Тулемисов Барак-Султан -ҚОС
-
Штоллер Сабина -ҚОС
-
Кранин Олег -ҚОС
-
Уфимцева Марина -ҚОС
-
Захаров Алексей -ҚОС
-
Абилхаиров Ахат -ҚОС
-
Шагирова Гүлжан -ҚОС
-
Казыгулов Айбек -ҚОС
-
Мискевич Ирина -ҚОС
-
Смертынюк Кирилл -ҚОС
-
Платова Алена -ҚОС
-
Кусаинов Санжар -ҚОС
-
Рахметов Ардақ -ҚОС
-
Ахметова Гүлжанат -ҚОС
-
Кранин Олег -ҚОС
-
Породько Иван -ҚОС
-
Абдрахманов Мұрагер -ҚОС
-
Князев Евгений -ҚОС
-
Курмангалиева Венера -ҚОС
-
Головина Алиса -ҚОС
-
Белякина Юля -ҚОС
-
Хаметова Жанар -ҚОС
-
Тифлисова Мария -ҚОС
-
Плютенко Надежда -ҚОС
-
Курмангазиев Азат -ҚОС
-
Жанузакова Салтанат -ҚОС
-
Абдукалимова Айнура -ҚОС
-
Есембаева Камшат -ҚОС
-
Аскарова Ләззат -ҚОС
-
Досова Гаухар -ҚОС
-
Фролов Ярослав -ҚОС