Flatik.ru

Перейти на главную страницу

Поиск по ключевым словам:

страница 1
Заняття « Подорож на острів покемонів»

Мета: продовжувати формувати у дітей валеологічний світогляд учимо свідомо ставитися до свого здоров’я; спонукати дітей до вияву рухових вмінь та навичок під час виконання вправ загального характеру. Розвивати рухову активність. Виховувати інтерес до занять спортом.

Обладнання: атрибути до прикрашання залу, пальма, килимки по кількості дітей, дві гімнастичні лави, повітряні кульки, мішки для стрибків, 4 подушечки ( дві великі, дві малі), м’ячі, ілюстрації із зображенням продуктів, мотузка із стрічками або кольоровими прищепками.

Дійові особи: 2 покемони, Лінь.

Хід:

Музична зала прикрашена кульками, вимпелами, в кінці залу імітація острова.



Ведуча: Діти, я хочу повідати вам історію про один острів, якого на жодній карті немає.

Далеко – далеко, в незвіданім краї,

Існує там острів, кращого не знаю.

Його омивають казкові води,

На хвилях русалки ведуть хороводи.

Це – острів здоров’я, дитинства край,

Завжди для себе його відкривай.

Там повсякденно про здоров’я дбали,

Зарядку і спорт не забували,

Загартуванням залюбки займалися,

В рухливі ігри без зупину гралися.

Та якось прибило до того острова Лінь. Заворожила вона його мешканців – Покемонів і поглинув їх глибокий сон. Але з острова надходять тривожні сигнали з проханням про допомогу. Що будемо робити, діти. (Відповіді дітей). Тож, вирушаймо в путь. На нас чекають кораблі. Займіть місця на кораблях. (Діти сідають на гімнастичні лави. Виконується комплекс вправ «Веселі моряки»).

Ми веселі малюки,

Мандрувати мастаки,

А, щоб добре мандрувати,

Треба м’язи розвивати.

(Загальнорозвиваючі вправи на лавах).

1. «Підняти вітрила»

Зараз ми, як птиця крила, Ноги виставлені вперед,

Всі піднімемо вітрила. Руками триматися за лікті

Щоб вітрила піднімати попередньої дитини. Повороти

Треба тіло тренувати. Тулуба і голови вліво – вправо.

2. «Човен гойдається»

Штурм у морі нас гойдає, Ноги зігнуті в колінах під лаву,

Вітер віє – завіває. Руки в сторони. Нахили тулуба

Як було там тяжко нам, вліво – вправо.

Ми покажем зараз вам.

3. «Повний вперед»

Ми на човнику своєму Ноги виставлені вперед, руки на

Всі країни обійдемо поясі. Нахил тулуба вперед з

А щоб нами туди дійти імітуванням рухів гребців.

Треба дружно всім гребти.

4. «Яблучко»

Скрізь, де ми б не побували (Стоячи біля лави). П’ятки разом,

Всі нас радо зустрічали руки на поясі. Присідання з

Малюки не відставали відведенням рук в сторони.

«Яблучко» всім танцювали.

5. На острові, щоб швидше бути, Вправа на дихання.

Нам вітрила треба дути.



Ведуча: Ось ми і дістались до нашої мети. Висаджуємось на берег. (На острові дітей зустрічають Покемони).

1Покемон: Тихше, тихше не шуміть

Нашу Лінь не розбудіть.



Ведуча: Не для того ми подолали такий важкий шлях, щоб із вами спати. Ми прибули до вас люди від Ліні рятувати.

1 Покемон: Ваші діти – силачі! Але й ми не гірші.

Є у нас для вас завдання,

Тож виходьте на змагання.

Ведуча: Пропоную розпочати із знайомства та невеликої розминки (На килимках виконується комплекс вправ «Усмішка». Покемони виконують вправи разом з дітьми).

Ведуча ділить дітей на дві команди, які очолюють Покемони. У скринці знаходять таблички із назвами команд. Покемони – капітани разом із командами озвучують назви команд та девізи.



( Команда « Сонечки» - девіз: «Як ми носом поведем, ніс суперникам утрем». Команда «Вітамінчики» - девіз «Ми не ниєм і не просим , а хвости вам позаносим).

На «сцену» виповзає Лінь, лягає на килимок перед командами і голосно хропе.



Лінь: І як не лінь вам веселитись, і змагатись, і учитись?!

А я поки не позіхну, і пальцем не поворухну. (Позіхає).

Апчхи! Простудилась! Вітерець!

Хто мене вкриє на кінець!

Сама себе вкриваю, і знову засинаю.

1 Покемон: Покажіть усім малята, як ви вмієте стрибати.

Естафети: 1. Стрибки в мішках.

Лінь: З вами бігать мені лінь, краще піду і ляжу в тінь!

2 Покемон: Нам без тебе є з ким гратись і у спорті позмагатись.

Ось дзвінкий, веселий м’ячик,

Як ударить хто – не плаче.

Його любить дітвора. З ним погратися пора.



Естафети:

2. «Передай м’яч»

3. Стрибки з м’ячем.

Лінь: Розбудили лінь мою, зараз сон на вас нашлю.

Ви подушечки візьміть, і під вушко покладіть.



1 Покемон: Та вже годить сперечатись,

Краще будемо змагатись.



Гра «Бій подушками» ( 1 раз по одному хлопчику з команди, 2 раз по одній дівчинці).

2 Покемон: Наші діти не ледачі, люблять іграшки і спорт!

Лінь: Краще я втечу додому – тут для мене не курорт! (Лінь забирає свої речі і тікає). Покемони разом з дітьми радіють.

Ведуча: Лінь прогнали. Тепер можемо вільно гратися, змагатися, співати. А от цікаво, яка команда яку переспіває?!

Естафета:

4. «Найспівучіші»

5. «Збери вітаміни» ( із запропонованих ілюстрацій учасники команд вибирають корисні для здоров’я продукти).

Ведуча: Наші діти завжди піклуються про своє здоров’я. А ви, Покемони, знаєте, як це робити? Зараз перевіримо.

Гра «Так чи ні?»

1 Покемон: Так сподобались нам ваші діти. Ми хочемо з ними ще погратися – позмагатися.

Естафета «Зберемо стрічки».

Ведуча: Ось і настала пора нам прощатися. Але спершу підведемо підсумки наших змагань. Надамо слово журі.

1 Покемон: Дякуємо, любі діти, що допомогли нам позбутися лихої Ліні, звільнити острів від її чарів!

Головне – здоровим бути!

Це потрібно всім збагнути

Бо як є здоров’я й сила,

То весь світ людині милий,

Й думка в неї веселенька,

І тоді вона жвавенька.

Все їй хочеться робити,

І сміятись, і радіти.

2 Покемон: А як тільки захворіє –

Зразу й сонечко тускніє.



Тому це запам’ятайте

Й про своє здоров’я дбайте!

Заняття «Подорож на острів покемонів» Мета

Мета: продовжувати формувати у дітей валеологічний світогляд учимо свідомо ставитися до свого здоров’я; спонукати дітей до вияву рухових вмінь та навичок під час виконання вправ за

48.06kb.

14 10 2014
1 стр.


Практичне заняття №12 Мета

Мета: Лабораторна діагностика хвороб, викликаних патогенними спірохетами

20.52kb.

01 10 2014
1 стр.


Обладнання: презентація Хід заняття

Мета: познайомити учнів із властивостями рослин-барометрів, вчити передбачати погоду за рослинами, звертати увагу на навколишній світ, захоплюватись ним

97.28kb.

25 12 2014
1 стр.


Подорож в Країну Добра, Любові, Дружби Підготувала: вчитель початкових класів Матійко В. В. Мета

Шляхом створення психологічних ситуацій вибору підвести учнів до розуміння важливості взаємодопомоги в колективі, сприяти створенню дружнього дитячого колективу. Виховувати чемне с

177.99kb.

12 10 2014
1 стр.


"Чудо" Оксани Стеценко Хід заняття: І. Організаційний момент

Мета: познайомити учнів зі змістом Заповідей Божих; розширити знання про добро і зло; виховувати почуття справедливості, правдивості і бажання допомогти ближньому

58.13kb.

14 12 2014
1 стр.


Заняття №4 Тема уроку. Оздоблення іграшки. Вимоги до якості іграшки Мета уроку

Розвиваюча: розвивати пізнавальний інтерес, естетичні нахили учнів, сприяти розвитку, збагаченню мови, уваги, пам’яті, оволодіння основними логічними операціями

38.62kb.

11 09 2014
1 стр.


Тема уроку. Давній Єгипет. Подорож річкою Ніл. Мета уроку

Обладнання: карта «Давній Єгипет», карта-схема річки Ніл, кольорові ілюстрації про Єгипет, фотографії пірамід, сфінкса, Долини царів, карточки-завдання, тестові завдання

79.59kb.

25 12 2014
1 стр.


Тема. Художнє вираження жіночої самотності у «Казці про калинову сопілку» Оксани Забужко Мета

Мета: виховувати толерантне ставлення до людини, дотримуватися цінностей християнської моралі

60.23kb.

24 09 2014
1 стр.