Flatik.ru

Перейти на главную страницу

Поиск по ключевым словам:

страница 1
Математика

Сабақтың тақырыбы: Үш таңбалы сандарды жазбаша қосу және азайту
Сабақтың мақсаты: Жүздіктерді, ондықтарды, бірліктерді санау реті, оқылуы, жазылуын үйрете отырып, шапшаң есептеуге үйрету. Жан-жануарларды қорғай білуге тәрбиелеу.
Сабақтың түрі: жаңа білімді пысықтау

Әдіс-тәсілдері: түсіндіру, проблемалық, көрнекілік, сұрақ-жауап.
Барысы:

І. Ұйымдастыру кезеңі

Амандасу, жылы лебіз білдіру.


ІІ. Үйге берілген тапсырма

№4, 6 оқыта отырып тексеру


Логикалық жаттығу:

Үйге жұмсап Жарқынды

Алдырдық біз үш түйе

Қос қап бидай артылды

Әр түйенің үстіне

Тапқыр болсаң ал санап

Бидай алдық қанша қап?
ІІІ. Кітаппен жұмыс

№1 Үш таңбалы сандарды жазбаша қосу және азайтуды түсіндіру

427 + 283 = 710

710 – 427 = 283

№2 Шамалармен жұмыс жасау

+ 427 +4м 2дм 7см -710 -7м 1дм 0см



283 2м 8дм 3см 427 4м 2дм 7см

710 7м 1дм 0см 283 2м 8дм 3см


ІҮ. Сергіту сәті

Жан – жануарлардың жүрісін салу


Ү. Дәптермен жұмыс

№ 5 Есепті шығар

Автобуспен - 236км

Поезбен - ? – 374км артық

Ш ешуі: 236 + 374 = 610

Жауабы.: Оқушылар поезбен 610км жүрді

Кері есеп құрастыру

Шешуі: 610 – 374 = 236

Жауабы: оқушылар автобуспен 236км жүрді

№6 Ауызша есеп

32кәмпит 4 ыдысқа -8 кәмпит

4тен бөлсек – ыдысқа



«Балапанға көмектес» ойыны

9+9-10= 8

9-9+8 =8
№ 7

5 бөліктен тұратын сынық сызық сыз, ұзындығын тап.

Р = 10см
ҮІ. Бекіту «Кел ойнайық» ойыны

Тиінге тамақ беру, тамақ беру үшін бізге тапсырмалар берілген, соны орындайық.


ҮІІ. Қорытынды

  • Балалар, біз бүгін сабақта не істедік?

  • Үш таңбалы сандарды қалай қостық?

  • Өте жақсы балалар.



ҮІІ. Бағалау, мадақтау

Сабаққа жақсы қатысқан балаларды мақтай отырып бағалау.

Әдіс-тәсілдері: түсіндіру, проблемалық, көрнекілік, сұрақ-жауап. Барысы: І. Ұйымдастыру кезеңі

Сабақтың мақсаты: Жүздіктерді, ондықтарды, бірліктерді санау реті, оқылуы, жазылуын үйрете отырып, шапшаң есептеуге үйрету. Жан-жануарларды қорғай білуге тәрбиелеу

15.24kb.

12 10 2014
1 стр.


Күні: 02. 13 Пән: Дүниежүзі тарихы Сабақтың тақырыбы

Сабақ түрі: аралас сабақ Сабақ әдісі: Жаңа білімді меңгерту,сұрақ-жауап. Сабақ көрнекілігі: Көркем суреттер, тірек сызбалар Сабақтың барысы: І. Алғашқы ұйымдастыру кезеңі ІІ

27.04kb.

25 12 2014
1 стр.


Дамытушылық: сөздік қорын молайту, оқушыны қиялдап, шығармашылықпен жұмыс жасай білуге баулу. Тәрбиелік: еңбексүйгіштікке, талапшандыққа, төзімділікке тәрбиелеу, Сабақтың әдіс-тәсілдері: «Сұрақ-жауап»

Білімдік: Ақын, жауынгер жырау Махамбет пен күй атасы Құрманғазының кездесуі туралы әңгіменің мазмұнын ашу

44.72kb.

25 12 2014
1 стр.


Сабақтың барысы: Ұйымдастыру кезеңі

Полиглот. Жұмбақтар шешу,мақалдарды толықтыру шешуі қазақ. орыс тілінде де айтылады

45.81kb.

25 12 2014
1 стр.


Диплом жұмысы Тақырыбы: I сынып қазақ тілі оқулығын қатысымдық бағыт тұрғысынан тузу әдіс-тәсілдері

М.Әуезов атындағы ОҚму 0315-" педагогика және бастауыш оқыту әдістемесі" мамандығын бітіруші Гүлнәр Полатованың "I сынып қазақ тілі оқулығын қатысымдық бағыт тұрғысының түзу әдіс-т

1600.8kb.

15 12 2014
10 стр.


«Сәттілік формуласы» мобильді (sms) сұрақ-жауап сайысына Қатысу ережелері

Оператор желісінің абоненті: 18 жасқа толған, Қазақстан Республикасының азаматы болып табылатын, темекі бұйымдарын тұтынушы, Ұйымдастырушының дерекқорына енгізілген және сәйкес sms

95.89kb.

16 12 2014
1 стр.


Байқау сынағы сұРАҚ кітапшасы 7507 НҰСҚА 7-сынып Нұсқау!

Сұрақ кітапшасындағы тапсырмалармен танысып, дұрыс деп тапқан жауабыңызды жауап парағында белгілеңіз

291.62kb.

17 12 2014
1 стр.


Қалалық білім берудегі жаңа технологиялар орталығы байқау сынағы сұРАҚ кітапшасы 9-сынып 4 НҰСҚА

Сұрақ кітапшасындағы тапсырмалармен танысып, дұрыс деп тапқан жауабыңызды жауап парағында белгілеңіз

457.87kb.

16 12 2014
1 стр.